Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Van olyan, aki Márciusban...

Van olyan, aki Márciusban beadta az adóbevallását, és még nem kapta meg az adóvisszatérítést?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 30. 15:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Van.. lehet hogy valami hiba van a bevallásban, vagy az Apeh ( NAV) gépezetében.
2011. ápr. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem kaptunk levelet azóta sem, hogy hiba lenne a bevallásban.
2011. ápr. 30. 15:58
 3/16 anonim ***** válasza:

jó cimet adtál meg? Vagy esetleg nem bankszámlára kérted?

Érdemes lenne bemenni egy kirendeltségre és ott érdeklődni. Ott megtudják mondani, hogy hol tart az utalás.

2011. ápr. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Eltelt már 30 nap az adóbevallás beadása óta? Mert akkor vagy a visszatérítésnek, vagy levélnek jönnie kellett volna. Ellenőrizd le a bevallásban az alapadatokat pl. hogy jól adtad-e meg a bankszámlaszámot (vagy a lakcímet, ha postán kérted az összeget). Nem volt más adó-, járulék-, vám- vagy illetéktartozásod? Pl. ha nem dolgoztál és nem fizettél magad után egészségügyi hozzájárulási járulékot. Kb. ennyi jutott eszembe hirtelen, de millió más apró hiba lehet, ha más megoldás nincs be kell menni személyesen.
2011. ápr. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
Lehet,hogy jövő héten megkapod.Én is tegnap kaptam meg és máju 20-ig kell visszaküldeni újból.
2011. ápr. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Aki tegnap kapta meg, az mikor adta be? Én Március 4. - én adtam be, és nem igazán tudok személyesen már bemenni, mert minden órás szülés előtt állok.

Telefonon azt mondták ha gondd lenne, már kaptam volna levelet.De mégiscsak két hónapja semmi.

2011. ápr. 30. 18:07
 7/16 anonim ***** válasza:
Ha márvius 4-én történt a beadás.. akkor kb 2-3 nap mulva feldolgozták igy május első hetére várható a kiutalás.
2011. máj. 1. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Egyszerüsitett vagyok, májusban adom be a bevallást. Én mikor számihatok adóvisszatéritésre vajon? Bocsi ,hogy ideirtam!
2011. máj. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Március 4. -én adtuk be, eddig mindig egy hónap múlva megkaptuk, ez az első hogy nem.Akkor, hogyan lehet, hogy Május első hetében utalnak?
2011. máj. 1. 12:51
 10/16 anonim ***** válasza:

Az apeh-al csináltattad a bevallásod? mert ha igen akkor az lehet a gond h azokat február 16ig kellett visszaküldeni.

Azért nem jött visszajelzés akkor,mert késön adtad le,sztem

2011. máj. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!