Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Ha elrontom az adóbevallást,...

Ha elrontom az adóbevallást, akkor mi történik? Amikor jelentkeznek a hiba miatt, utána lesz idő valamennyi a javításra?

Figyelt kérdés
Nem is a sajátomról van szó, hanem a munkatársamét én töltöttem ki és az utolsó pillanatokban adta oda, tegnap. Senkitől nem tudok érdeklődni, aki a közelben lenne, hogy jó-e a kitöltés. Szerintem elrontottam, azért kérdezem. Sajátomat ennél könnyebb volt kitölteni, pedig azon több adatot kellett töltögetni.
2011. máj. 18. 22:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ha még nem adtátok fel, akkor írd le az igazoláson/igazolásokon szereplőket és segítek.
2011. máj. 19. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Hibásan ne adjátok be!!! Amikor észreveszik, az ejnye-bejnye már legtöbbször pénzbe kerül. Javítsd most!
2011. máj. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Talán meg van oldva, majd kiderül. :S Egy másik kérdésemben itt szerepelt a dolog. 65. d oszlopába van írva valami és nincs is d oszlop. Végkielégítést meg nem is kapott tavaly...
2011. máj. 19. 08:43
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom javítani, ma akarom beadni, holnap nem érek rá és csak délig van nyitva a hivatal.
2011. máj. 19. 08:44
 5/15 anonim ***** válasza:

Még egyszer!

A munkáltatói igazoláson van a 65 d./ oszlopban adat?

Mert a 1053-ban a végkielégítésre vonatkozó tételek az 50-es sortól kezdődnek?

2011. máj. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Igen, van. De az adópapíron nincs is d oszlop és nem kapott ő semmiféle végkielégítést. Más végkielégítésről szóló adat nincs, csak ez. Beírtam a b oszlopba, az baj?
2011. máj. 19. 08:58
 7/15 anonim ***** válasza:
Ha nem kapott semmiféle végkielégítést! (Mert ezt írod), akkor mit írtál be a b./ oszlopba????
2011. máj. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

65. sor a kifizetők által levont adóelőleg összegére vonatkozik. A munkáltatótól kapott papíron meg ez áll: "65. A levont adóelőleg összege

ebből a végkielégítés (8.sor) 2010-re eső adóelőlege"

és itt van a d oszlopba írva összeg, 24286 ft.

2011. máj. 19. 09:04
 9/15 A kérdező kommentje:
Ami a d.ben szerepel. Egy másik papírja is van a munkanélkülitől, azon oda is írták, hogy a levont adóelőleget a b oszlopba kell íni.
2011. máj. 19. 09:06
 10/15 anonim ***** válasza:

Értelek már!

A 24.286.- Ft-ot írd be a "Kifizetők által levont adóelőleg" sorba b./ oszlop.


(A munkáltató által kiadott igazolás-nyomtatvány előző évi minta alapján készült, az zavart meg téged)

2011. máj. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!