Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » 11T180-as nyomtatványon ha én...

11T180-as nyomtatványon ha én önkéntesen jelentem be de nincs képviselőm akkor mit jelöljek be?

Figyelt kérdés
Nem vagyok én elektronikus bevallásra kötelezve, csak gondoltam miért ne intézzem el, és akkor ügyfélkapuzhatok. Ha viszont a C doboz meg csak képviselő útján történő dolgokat jelöli. A B doboz pedig csak azoknak szól akiknek ez kötelező. Most akkor mit X-eljek? Megbízzam magamat vagy miii?
2011. jún. 8. 11:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Magánszemélyként nincs szükség a T180-as kitöltésére, elég az Ügyfélkapu-regisztráció.

Egyéni vállalkozóknak és társaságoknak szükséges ez a regisztráció.

2011. jún. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ahaa. És akkor ha én most szeretném látni a TB számlám egyenlegét akkor hogyan tovább?
2011. jún. 9. 10:55
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]

Be kell lépni a felhasználó neveddel és jelszavaddal.

Itt a foglalkoztatási jogviszonyodat kérdezheted le, betegéletutadat, ami még érdekes lehet.


[link]

A "Szolgálatások"-on belül tudsz járulékadat-kivonatot kérni, ahol azt láthatod, hogy a munkáltatód milyen járulékokat vallott be utánad. De ez nem naprakész, több hónapos elmaradás van az adatok fedolgozásában.

2011. jún. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!