Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » SOS ha késve küldöm be az...

SOS ha késve küldöm be az adóbevallásomat, kapok érte valamilyen bünteteést vagy elfogadják?

Figyelt kérdés
2011. jún. 23. 11:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Elfogadják,de megbüntetnek.Minél több a befizetetlen adód annál többre.
2011. jún. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nincs befizetetlen, én kapnék vissza
2011. jún. 23. 11:55
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha megfelelő indokod van akkor nem. Pl. külföldön tartózkodtál céges ügyben, hosszas kórházi kezelés, stb.

Ha jól tudom akkor van egy alap büntetés, illetve adóhátralék esetén annak büntető kamata naptári napokra lebontva.

2011. jún. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, és az alapbüntetés, az milyen nagyságú? párszász, párezer?
2011. jún. 23. 13:43
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezt előre megmondani senki nem tudja, még ők sem. De minél tovább vársz, annál több lesz.
2011. jún. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ugyan! leszarják, nekem októberben jött tavaly a levél, hogy uram, elfelejtett adóbevallást csinálni, megcsináltam, oszt csókolom.
2011. jún. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyetértek utolsóval. Előfordult már, hogy a második felszólító levél után egy hónappal küldtem be.

De azért nem kell ezt utánam csinálni!

2011. júl. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!