Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Valaki igényelt már vissza...

Valaki igényelt már vissza adót külföldről az eurótanácsadó kft. -n keresztül?

Figyelt kérdés
2011. júl. 21. 15:28
 1/2 B-né Ibolya válasza:
Én most igényeltem családi pótlékot,de még nem válaszoltak.ez 2 napja lett befizetve(2012.11.19.),15000ft.Az adót 31750ft,nem is tudom befizessem-e.Megbízhatóak? Segítsetek!
2012. nov. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 B-né.ibolya válasza:
A fenti várakozás online hiba miatt volt,nem az Eurótanácsadótehetett róla,hamar kiderült.Sajnálom,hogy bizalmatlan voltam,de még nem ismertem Őket.Azóta rendben ment minden az Eurótanácsadó kft-nél.El kell,hogy mondjam:fantasztikus emberekből áll a Kft,nem csalódtam bennük!Bátran merem ajánlani mindenkinek,fordulhattok hozzájuk,segíteni fognak.Profi Csapat!Üdv.Ibolya
2012. dec. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!