Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Adókártya igénylés, segít valaki?

Adókártya igénylés, segít valaki?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok de még nincs és el akarok menni valamelyik nap hogy legyen nyárimunkám,milyen hivatalos iratokat vgyek magammmal és kb mennyibe kerül majd(ingyenes tudtommal)?
2011. júl. 25. 18:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Személyi, lakcímkártya, diák, TAJ... én minden iratomat egy helyütt tartom, így nekem evidens volt, h mindent viszek. :) Meg így tuti az összes meglesz, nem kell még egyszer elmenni, mert az egyik pl. hiányzik.
2011. júl. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

értem és muszáj elmennem vagy interneten is elküldhetem: itt a forrás ami miatt ezt gondolom: [link]


meg itt.) A munkavállaláshoz kapcsolódóan van-e valami teendő a NAV-nál?



A munkavégzés bármely formájához szükséges, hogy a tanuló rendelkezzen adóazonosító jellel. Amennyiben a diák még nem rendelkezik adóazonosító jellel, az adókártya igényléséhez a 11T34-es nyomtatványt kell kitölteni és eljuttatni az adóhatósághoz. A nyomtatvány beszerezhető az ügyfélszolgálatokon vagy letölthető a NAV adózási honlapjáról () a „Letöltések”/”Nyomtatványkitöltő programok” menüpont alatt. Az igénylés ingyenes.

2011. júl. 25. 18:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha van ügyfélkapud, akkor nem kell elmenni az APEH-hez. Ha nincs, akkor el kell menned. Ingyenes.
2011. júl. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Sziasztok anyakonyvi kivonat is kell a csinaltatashoz?
2017. ápr. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!