Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Egymillios egyetemi tandijat...

Egymillios egyetemi tandijat le lehet irni az adobol? Valamint hany szazalekat?

Figyelt kérdés

Koltsegteritesesen vagyok es kerdeztek tolem h maganszemelykent szeretnem befizetni, vagy ceg.


Edesanyam tandijat anno a miniszterium allta ezert jutott eszembe hogy le lehet irni.


Egyebkent is szeretnek vallakozast alapitani de ha ez most jol jonne akkor holnap rohanok es inditom mert hat a felevente 1milla jol jonne a vallalkozasban...


Valamint kell-e valamilyen koze lennie a vallalkozasnak meg a tanulmanyaimnak egymashoz?


2011. okt. 3. 21:40
 1/6 anonim ***** válasza:
ezengem is érdekel
2011. okt. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Mar azt hittem valaszolt valaki :)


Eddig vmi "oktatasi adokedvezmeny" fogalommal sikerult megismerkednem google segitsegevel, de hogy oszinte legyek egy jo konyvelo jobban jonne- google nem talalt szamomra kielegito valaszt eddig.

2011. okt. 3. 22:04
 3/6 A kérdező kommentje:
Eddigi info 30% de max 60 000 ft egy adoevben - LOL
2011. okt. 3. 22:16
 4/6 anonim ***** válasza:

Az adóból nem lehet leírni, néhány éve megszüntették, egyébként annyi volt, amennyit említettél.

Ha cég fizeti helyetted, akkor lehet, hogy el tudja számolni költségként. Tanulmányi szerződés esetén szokták ezt alkalmazni.

2011. okt. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
45%
LOL? Ha neked nem számított volna 60 ezer forint, akkor minek kérdezed? Egy forintot sem érdemelsz meg...
2011. okt. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Utolso elotti akkor a ceg le tudna irni?

Esetleg te konyvelo vagy?


Utolso itt nen arrol van szo h nem ertekelnek 60 000 forintot- sajnos hullamvolgy az eletem tudom mi a jomod es azt is amikor csirazott krumplit vacsorazik a csalad hat ilyen egy vallalkozas. Inkabb azon rohogok h 1 000 000 forinthoz kepest mi az a 60 000...

Szerintem te is erzed a nagysagrendbeli kulonbseget, nemde?

A kioktatast es lehuzast pedig hagyd meg a sajat gyerekeidnek, nem vagy az apam.

2011. okt. 4. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!