Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Ha visszaigényelem az adómat...

Ha visszaigényelem az adómat Angliából, akkor utána mennyi ideig nem mehetek vissza dolgozni az országba?

Figyelt kérdés
2011. okt. 7. 22:29
 1/6 anonim válasza:
Én is visszaigényeltem, igaz már itthonról, de vannak ismerőseim, akik kint igényelték vissza, és ugyanúgy dolgoznak tovább, mint ha mi sem történt volna. Szerintem nincs ilyen kritérium, mivel az neked jár.
2011. okt. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért jár vissza az adó?
2011. okt. 9. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 picurka80 válasza:
Azért amiért itthon is!
2011. okt. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Lehet folyamatosan dolgozni! Ha visszajár az adó akkor vissza is adják!
2011. okt. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
A Magyaroknak már nem is kell májustól munkavállalói szerződés sem. Szabadon vállalhatunk Angliában munkát.
2011. okt. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Itt kicsit keverodik a szezon a fazonnal. :D Ugyanis Angliaban 2fele ado-visszaigenyles lehetseges. Az egyik az, ami itthon is van, h tobb adot fizettel be, mint kellett volna, igy a tobbletet visszaadjak. A masik, amire a kerdezo is gondolt az, hogy ha teszel arrol egy nyilatkozatot, hogy nem vallalsz tobbet munkat Angliaban, s visszakoltozol a sajat orszagodba, akkor az Angliaban addig befizetett osszes adodat visszaigenyelheted. De azt sajnos nem tudom, h mennyi ido meg ilyenek, de a HMRC honlapjan szerintem talalhatsz rola informaciot (es asszem a p85-os nyomtatvany kell hozza)
2012. márc. 6. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!