Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » 80ezer forintból 60at megkapni...

80ezer forintból 60at megkapni normális?

Figyelt kérdés
Ennyi adót meg minden szart vonogatnak a fizumból?Elveszik az adójóváirást is aztán már nem éri meg dolgozni lassan..
2011. okt. 11. 17:05
1 2
 1/12 Smartguy86 ***** válasza:
Vedd úgy, hogy a te fizetésed az, amit megkapsz. A többit nem te fizeted, hanem a munkáltatód fizeti be utánad.
2011. okt. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
80 ezer forintnak a nettója adójóváírás nélkül 49 744 ft, adójóváírással 61 844 ft. Igen ennyi adót meg minden sz*rt vonogatnak a fizudból,-ahogy te írtad- de nem csak a tiédből, bárkiéből.
2011. okt. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Így sem mindenkinek éri meg dolgozni, de ha az adójóváírást eltörlik, akkor még ennél is kevesebbet fogunk hazavinni. Olyan 50-55 ezer körül... Aztán ebből kifizetjük a bejáráshoz szükséges bérletek összegét. Tök jó, tiszta Amerika!
2011. okt. 12. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Szégyen komolyan mondom hogy ezt megcsinálhatják! :S És akkor majd csodálkoznak hogy a fiatalok(sőt lassan már nem csak ők) mennek ki külföldre dolgozni.Eddig is tömegesen mentek ...hát majd most.Nagyon nem jó irányba halad ez az ország :(
2011. okt. 12. 08:28
 5/12 Smartguy86 ***** válasza:
El kell, hogy szomorítsalak, de mindenki munkája annyit ér, amennyit fizetnek érte. Ez a piacgazdaság átka. Ha te úgy gondolod, hogy többet ér a munkád (többnyire még annyit se szokott, amennyit kapnak érte), akkor menj be a főnökhöz vagy az illetékeshez és kérj emelést, mert te annyival jobban végzed a munkád. Így se biztos, hogy adnak, de legalább megpróbáltad és nem te leszel a gyáva.
2011. okt. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nemhinném.Ha pl valaki gyárban 3 müszakban dolgozik minimálbérért és meg mer szólalni abban a pillanatban kirugják mert találnak helyette ezer másikat..De ugyanez van a boltokban is..szóval nem értek veled egyet.Ez ma már nem ugy van hogy emelést kérsz(pedig a bolti dolgozók akik egész nap türik az embereket meg kedvesen mosolyognak sztem megérdemelnék a keresetük minimum mégegyszeresét..) xD Mert arra az a válasz hogy ha nem tetszik a rendszer el lehet menni.
2011. okt. 12. 17:52
 7/12 anonim ***** válasza:

A fizetésemelést az én főnököm is "leszarja" magasról. Neki mindegy, hogy valaki mennyit keres, szerinte soha senki nem érdemli meg azt. Csak Ő!

65 ezer körül visznek haza a melósok. Egész nap kint a hidegben, melegben, tűző napon, árokban étkezve, trutyiban dolgozva, zajban, porban, nehéz fizikai munkát végezve, és ráadásul naponta 1-2 órát utaznak a munkavégzés helyére. Mindezt szakmunkásként is! Ha dolgozni akarsz, hozzál magaddal szerszámot is hozzá - ez a jelige! És rengeteg ilyen munkáltató van. Hozzáteszem, ez az építőipar egyik ága. És ma már nem támasztják a lapátot, mint a szocban!

2011. okt. 13. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Oh, szornyu ami itt van...


Anyam 200-at kap, 80-ra van bejelentve csaladi vallalkizasnal dolgozik. Be mert menni a fonokehez megkerni h irjak mar be a rendes fizujat mert a hitelnel csak ugy lenne nekunk jo. Erre mi volt a valasz. A suttyo paraszt felgaborodott h h mer ilyet kerni, h az neki pluszkiadas es fizesse meg akkor o!


Jah es azota folyamatosan szivatjak anyamat, munkaido vege elott raknak le ele munkat- fel5-kor stb.


Anyum most uj allast keres es mondtam neki h kuldjuk rajuk az alehot ha uj helye lesz, de o tuti nem fogja viszont en ezerszazalek h kicseszek a suttyokkal mert ezek kagylot zabalnak es x6-os bmw-ben csucsulnek, amig a dolgozoknal nem futenek es kapcsolgatjak a lampat stb. hogy "sporoljanak".

Ugyhigy ha a jo Isten nem veri meg oket, megszivatom majd en a bandat!

2011. okt. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Jól is tenné valaki,ha végre megszivatná azokat akik ezeket meg merik csinálni.Itt ebben az országban az nincs megbecsülve aki rendesen dolgozik.Csak az nincs megfizetve.Én ugy csöppentem bele a felnöttéletbe,hogy pályakezdöként nem kaptam sehol sem munkát..munkanélküli vagy egyéb meg ugye nem jár mert még nem dolgoztam.De hogyan az istenbe dolgozzon az ember ha mindenhova tapasztalat kell?:D Most meg hogy van munkahelyem azt tapasztalom hogy rohadt sok a levonás..és éhbérért dolgoztatják az embereket...
2011. okt. 19. 18:03
 10/12 A kérdező kommentje:

"Mindenki munkája annyit ér, amennyit fizetnek érte"

Kedves illető aki ezt kijelentette.Merész dolog volt ilyet mondani,mert ezer százalék hogy nem igy van.

2011. okt. 19. 18:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!