Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » A 2011 decemberben kiváltott...

A 2011 decemberben kiváltott Start Plusz kártya után meddig érvényesíthető a kedvezmény?

Figyelt kérdés

Ha én idén decemberben megigénylem a Start Plusz kártyát, mert ugye jogosult vagyok rá, de elhelyzkedni mondjuk csak januárban vagy februárban sikerül, akkor is megkapja a munkáltató az utánam járó kedvezményt, vagy csak akkor, ha az elhelyezkedésem is decemberben történik?

Köszi előre is!


2011. nov. 25. 14:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Két évig érvényes. Nem kell rögötn elhelyezkedned.
2011. nov. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! De azzal együtt is marad ez a 2 év, hogy most december 31-el megszüntetik? Csak azokra vonatkozik a megszüntetés, akik január 1. után lennének rá jogosultak?
2011. nov. 25. 17:39
 3/4 anonim válasza:
A kártyát váltsd ki idén még, mert jövőre ez a fajta már nem kiváltható. Az érvényessége 2011 decembertől 2013 decemberig szól majd. A munkaadódnak a kedvezményes járulékfizetés attól a naptól számítódik ahogy elhelyezkedsz. Tehát ha 2012 március 1-től lesz állásod, akkor 2012 március 1-től 2013 március 1-ig 10 %-os kedvezményes járulék van, majd 2013 március 2-től 2013 december X-ig 20 %-os.
2011. dec. 24. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
2012-ben lesz a Start-bónusz kártya, de én úgy látom hogy ez talán kedvezőtlenebb. Ennek ha jók az értesüléseim 1 év az érvényességi ideje.
2011. dec. 24. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!