Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Igényelhetek a cégemtől...

Igényelhetek a cégemtől albérlet támogatást?

Figyelt kérdés

Olyan cégnél dolgozom aki a nem helyieknek ad albérlet támogatást,ha azok albérletben laknak és az otthonuktól nem oldható meg a bejárás.

Én eddig otthon laktam,de pályáztam önkormányzati lakásra,és megkaptam. Ez olyan mint az albérlet,csak olcsóbb.

Anyám a lakást árulja,mert vidékre akar költözni a szüleihez vissza,mivel nem igen bírja fizetni a dolgokat. De én szeretnék a városba maradni,a munka és a barátopk miatt. Igényelhetek?


2011. dec. 29. 10:26
 1/2 JulesM111 ***** válasza:

Ha így adod elő, nem.


Így csinálják: bejelentkeznek valami rokonhoz, haverhoz aki a településtől, ahol a cég van kb 50km-re lakik, és máris megolva az albérlet kérdése, plusz ügyemanyagtérítést is ki lehet így szedni.

2012. jan. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

És ha bejelentkezek vmi haverhoz h náluk lakok albiba nem lesz neki ebből gondja?

Ha a mamámhoz ahova anyukám akar költözni jelentkezek be akkor egy olyan lakásba tesz a vállalkozom ahol már laknak,de nekem ott az önkormányzati lakás.

2012. jan. 14. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!