Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Nemrég lettem közös képviselő....

Nemrég lettem közös képviselő. Azt tudom, hogy havonta jelenteni kell a NAV felé a 08-as nyomtatványon. Csak azt nem tudom, hogy milyen más bevallási kötelezettségem van még, és azt hogyan, mikor kéne bevallani. Valaki?

Figyelt kérdés
2012. jan. 7. 20:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Akkor hogy lettél közös képviselő? Nincs könyvelő? Hát ezt csipázom ám nagyon.
2012. jan. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
12 lakásos a házunk.Külön könyvelőre nem futja, meg minek is, hiszen bevétel csak a közös költség,kiadás meg a közüzemi számlák.Ezért nem kell külön könyvelőt fizetni.Egyetlen gond a NAV. De azért nagyon köszönöm a segítő hozzászólásodat.
2012. jan. 8. 13:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Csatlakozva az első hozzászólóhoz, akkor ne vállalj olyan tisztséget, amit nem tudsz ellátni. Egyébként pedig ez nem ilyen fehér és fekete, több mindentől függ, hogy milyen bevallás kell még. Szja bevallás biztosan. 01-es bevallás is, ha 08-as kell. És lehet még egy csomó más is, de ez ennyiből nem derül ki.
2012. jan. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!