Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Mennyi közterhet fizet utánam...

Mennyi közterhet fizet utánam a munkáltatóm (egy gyár) ha feltételezzük hogy nem részesül semmilyen támogatásban azért mert engem foglalkoztat?

Figyelt kérdés
Tételezzük fel hogy a bérpapíromon megjelenő bruttó havibér 100 000 Ft az olyan tételek érdekelnek %-ban amiket én nem is látok a bérpapíromon (de végső soron azt is az én munkám értéke teremti elő).
2012. jan. 8. 09:49
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


Beírod a kalkulátorba a bruttó fizetést, és rányomsz a Számolás-ra. Kiírja tételesen, hogy mit vonnak le tőled és mit fizet pluszban a munkáltatód. Ezt egyébként mindet látnod kell a bérpapíron is.

2012. jan. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi A link jól működik. De a bérpapírom azzal kezdődik hogy havi bruttó alapbér: xyz Ft nekem csak azok a tételek voltak rajta amik rám tartoznak az hogy a munkáltató mennyit fizet még az nem.
2012. jan. 8. 11:43
 3/3 anonim ***** válasza:

A munkáltatód (azon felül amit tőled levon és átutal az államnak) 27% szociális hozzájárulási adót és 1,5% szakképzési hozzájárulást fizet.

Ezeket te nem látod a bérpapírodon.

2012. jan. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!