Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Reklamalhatok meg eredmenyesen...

Reklamalhatok meg eredmenyesen, ha 2000-ben,2007-ben es 2010-ben hibakat talaltam a magannyugdijpenztari egyenlegertesitoimben? Vagy mar keso?

Figyelt kérdés
2000-ben a munkaltatom nem fizetett be egyik honapban csak 1000 forintot 12 ezer helyett,2007-ben hianyzik az aprilisi tagdij /penztarvaltas utani elso havi/,es penztarvaltaskor a regibol az ujba nem erkezett meg 19 ezer,2010 oktoberi tagdijam pedig az allam helyett magannyugdijpenztarba utaltak,de oda nem erkezett meg.
2012. jan. 16. 09:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Reklamálhatsz, csak sajnos nem fog történni semmi sem...

Én is találtam, reklamáltam is (2011) de úgy elhúzták, hogy mire intézkedésre került volna a sor, elvette az állam az eddigi befizetésemet...(vagyis én léptem át, kényszerből)

2012. jan. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
aha. es mi volt a hiba?
2012. jan. 17. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!