Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » A magánnyugdíjas papírokra...

A magánnyugdíjas papírokra szükség van még?

Figyelt kérdés
Nem nyilatkoztam a magánnyugdíjpénztárban való bennmaradásomról, tehát automatikusan visszakerültem az államiba. Az lenne a kérdésem, hogy van-e jelentősége, hogy melyik pénztárnál voltam tag. Kellenek még valamire az ezzel kapcsolatos iratok?
2012. jan. 18. 12:03
 1/3 zkriszti3 válasza:
Mindenképp tartsd meg legalább 5 évig. Nem tudom mennyi van hátra a nyugdíjig, milyen változások lesznek addig. Minden fontos iratot érdemes elrakni, a 20 évvel ezelőttieket is.
2012. jan. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Egyébként még nagyon-nagyon messze vagyok a nyugdíjtól. Az a korosztály, akiről azt mondják, már nem is lesz nyugdíja. :(
2012. jan. 18. 15:14
 3/3 A kérdező kommentje:
Még valami: ha elkallódott maga a tagsági okirat, akkor azt lehet pótolni?
2012. jan. 18. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!