Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Az árvaellátást elveszik, ha...

Az árvaellátást elveszik, ha van úgymond keresetem, mivel diákmunkám van, amiből adózni kell?

Figyelt kérdés

Főiskolára járok nappalin, félárva vagyok, és hogy meg tudjunk élni dolgozom kell. (Az átlagkeresetet meg sem közelíti.)

Illetve ... Ösztöndíjat fogok kapni, mert 4,9 lett az ösztöndíj indexem. --> És akkor most ezt is be kell írni majd az adóbevallásba?


2012. febr. 4. 12:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Én voltam diákmunkán, igaz a középiskola alatt, de nem kellett beírnom és a munkáltatómnak se kellett utánam adóznia, ezért szerintem nem minősül keresetnek, szóval nem veszik el tőletek.
2012. febr. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Remélem. Mivel Édesanyám nem tud dolgozni, műtötték a gyomrára. És csak annyi a kereset, amit én a suli mellett dolgozom.

Köszönöm a választ!

2012. febr. 4. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!