Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » 2011. évi SZJA bevallásom 1...

2011. évi SZJA bevallásom 1 Ft különbözetre jött ki, amit nekem kéne fizetni az APEH (NAV) felé. Kiállítanak erről csekket?

Figyelt kérdés
Mekkora értékhatár alatt nem kell fizetni az Apeh-nak? 100 Ft? Vagy van ilyen egyáltalán, hogy 1 Ft-os csekket kiállítanak nekem? :)
2012. febr. 11. 11:38
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Régen 100Ft alatt se fizetni nem kellett se ők nem küldtek pénzt. Hasonló határ biztos van még, legfeljebb több lett, mint 100Ft. Szerintem kitöltési útmutatóban benne van.
2012. febr. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem, még mindig van ez a 100 ftos dolog, meg különben is 1 forint már nincs, hogy akarod befizetni ami már nincs is
2012. febr. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Természetesen nem is gondoltam, hogy be kéne fizetnem, csak kíváncsi voltam, hogy kiállítanak e 1 Ft-os csekket (volt már rá példa). Csekk előállítási költsége is több már, nem beszélve a kipostázásáról :)
2012. febr. 11. 12:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez a kitöltési útmutatóban is benne kellett, hogy legyen valahol.
2012. febr. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Annyira nem foglalkoztam vele, mert nem igen érdekel ez a bevallás, ez is csak egy nyűg a "kisembereknek", így megcsináltam, elküldtem, de tovább nem foglalkoztam vele! Köszi a válaszokat!
2012. febr. 12. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!