Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Valaki tud segíteni családi...

Valaki tud segíteni családi kedvezmény visszaigénylésével kapcsolatban? Szóval nem kértem tavaly egész évben, most pedig az adóbevallásban szeretném visszaigényelni. Ez lehetséges? Ha igen, hova kell írni?

Figyelt kérdés
2012. febr. 15. 16:43
 1/2 anonim válasza:

Visszaigényelheted, az adóbevallás "A"oldal 16.sorába kell írni. Havonta 1-2gyerek esetén 62.500Ft ezt szorzod 12 hónappal. Ez 1 gyerek esetén 750.000Ft Magzatra is jár már a terhesség 91. napjától, de erről orvosi igazolás kell,de ezt nem kell az adóbevalláshoz csatolni, csak a sajátoddal félretenni.

Én legalábbis így csináltam, nem vagyok könyvelő, de a tájékoztatásból ezt olvastam ki.

Kati

2012. febr. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen , de akármennyit írok be,a visszatérítendő akkor is 0 ft marad :S
2012. febr. 17. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!