Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » A Fürgediáknál elkészítik a...

A Fürgediáknál elkészítik a munkáltatói adóbevallást nekem. Voltam bennt, és felírták, hogy ezt kérem. Vissza kell még mennem, vagy beküldik ők?

Figyelt kérdés
Szóval csak a Fürgediáknál dolgoztam idén, és kértem, hogy csinálják meg az adóbevallásom, és a hölgy az irodából továbbküldte ezt a kérést Pestre, és emlékszem, hogy utána még mondott valamit, de nem tudom, hogy azt, hogy még vissza kell mennem ezért a papírért, vagy hogy ezzel rendben is van. Szóval ilyenkor ők beküldik az adóbevallásomat, vagy be kell mennem, hogy elkérjem ezt a dokumentumot és feladjam a postán? Aki szintén kérte tőlük ezt, kérem segítsen!
2012. márc. 10. 20:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha a foglalkoztatód/munkáltatód helyetted megcsinálja az adóbevallásodat, arról fog Neked adni egy példányt. Aláírni valamit mindenféleképpen kell ezzel kapcsolatban Neked, csak a többi részét vállalja át helyetted a Fürgediák (elkészítés, adóhivatal felé továbbítás... stb.).
2012. márc. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm. holnap bemegyek hozzájuk :)
2012. márc. 12. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!