Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Könyvelési/eredménykimutatási...

Könyvelési/eredménykimutatási feladatban szeretnék segítséget kérni valakitől Van aki tud rá/rám szánni 10-20 percet?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek!

Egyetemista vagyok, felvettem a számvitelt idén. Eddig tetszik is, de most egy feladat nagyon kifogott rajtam, nem tudom befejezni

Ráadásul a Tanárnő azt mondta, hogy aki bemutatja neki kedden annak elfogadja a 2. zárthelyi 50%-át, és az nagy segítség lenne.

A feladatban le kell könyvelni egy 9 eseményből álló évet, és eredménykimutatást kell hozzá csinálni, és bele van szőve az EVA is meg az osztalék, amiket nem tanultunk.

Ebben kérnék segítséget. Ha valaki tud, írjon, és megmutatom a feladatot, és hogy mit sikerült eddig lekönyvelnem belőle (T számlákkal)

Köszönöm előre is a segítséget!



2012. ápr. 13. 18:32
 1/4 anonim ***** válasza:

te milyen suliba jársz?

nálunk bezzeg sosem adnak ilyet:(((


nálunk elég szigorú a számvitel tanszék, sosem adnak plusz pontot semmire sem

2012. ápr. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

BME-n tanulok, messze nem ez (lesz) a szakterületem, csak szabadon választhatóként vettem fel,mert amúgy érdekes, meg jó ha az ember kicsit ért hozzá

Csak most még jobb lenne, ha kicsit jobban érthetnék hozzá :D

2012. ápr. 14. 13:09
 3/4 anonim ***** válasza:
küld el nekem, de nem ígérek semmit, látnom kell:) már imádom, kihívás:P
2012. ápr. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
*gyorsan küld:P privátba, ha nem tudod/lehet ugy majd megbeszéljük, imádom a számvitelt
2012. ápr. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!