Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Ha nem kaptam az adóbevallásho...

Ha nem kaptam az adóbevalláshoz borítékot, akkor bevihetem az adóbevallásomat személyesen? Vagy címezzek meg egy borítékot és ajánlva adjam fel?

Figyelt kérdés
És ha személyesen beviszem akkor is címezzek borítékot?
2012. máj. 9. 08:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha személyesen viszed be, akkor a Nálad maradó másolati példányt vidd magaddal, amit lepecsételnek egy dátumbélyegzővel, hogy beadva a bevallás. Nem kell boríték.
2012. máj. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha postán akarod eladni, de nincs ingyen borítékod, akkor feladhatod ajánlva is egy másikban, de akkor fizetned kell érte a postaköltséget.
2012. máj. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagy csinálsz egy ügyfélkaput az okmányirodában, vagy a kormányablaknál és beküldöd azon keresztül ingyenesen.
2012. máj. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vagy ha a szomszédod kapott borítékot, de nincs rá szüksége (nem kell bevallást benyújtania), akkor elkéred tőle, és feladhatod abban. Az apeh-os boríték május 21-ig ingyenes.
2012. máj. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!