Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Hány %-ot kellene adózni ez után?

Hány %-ot kellene adózni ez után?

Figyelt kérdés
Egy kérdés merült fel bennem. Mint szerintem sok mindenki próbálja kihasználni az internet nyújtotta lehetőségeket. Én most konkrétan egy külföldi befektető cégnél szeretnék befektetni és az osztalékot haza utaltatni. És itt merült fel a kérdés hogy mennyit kell nekem ebből be vallanom, hogy ne essek adó csalás áldozatává? Vagy inkább kérdezek meg erről egy szakembert?

2012. aug. 4. 06:18
 1/3 anonim ***** válasza:

1./ Igen, szakember kell

2./ Ővele konkrétan az adott országról fogsz tudni beszélni, mert nem mindegy, hogy van-e a két ország között egyezmény a kettős adóztatás elkerüléséről vagy nincs.

2012. aug. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tudok egy oldalt, ami 50% kamatot ad, tehát 10dollárból 15 lesz, de ebből lemegy 16% az adóra, már ha bevallod:)
2012. aug. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Attól függ mi az :D Mert én az uinvestnél próbálkozok most
2012. aug. 7. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!