Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Kaptam a NAV-tól egy papírt a...

Kaptam a NAV-tól egy papírt a TB-ről, mi a teendőm?

Figyelt kérdés

2011.01.01 - 2012.10.03 az időszak. Én mindig rendesen, időben fizettem be az éppen aktuális összeget. A lap alján ez áll:


Összesen: + 'kisebb összeg' Összesen: - 'nagyobb összeg'


124. Adónemen többlet: X Ft


Pénzforgalmi tétel típusának megnevezése: 01 Befizetés



------



Ezzel mihez kezdjek, mit kell csinálnom?



2012. nov. 7. 14:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha az X helyén egy szám van, akkor többleted van, nem kell csinálnod semmit, illetve legközelebb elég ha ennyivel kevesebbet fizetsz be.
2012. nov. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen, egy elég magas szám van...

És nem értem, hogy lehet többletem, mikor mindig pont annyit fizettem, amennyit kellett.


Ezt nem lehet visszaigényelni esetleg?

2012. nov. 7. 16:03
 3/5 anonim ***** válasza:
valószinűleg a megfelelő nyomtatványt nem nyujtottad be csak fizettél... Ezért a többlet látszólagos is lehet.
2012. nov. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, ha ez a többlet egy nagy szám, akkor valószínűleg az előírás oldalon valami nem stimmel. Érdemes bemenni a NAV-ba és tisztázni a dolgot.
2012. nov. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem bezzeg kiszámláztak 244 Ft ot :( szemetek...
2012. nov. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!