Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » HELP! Dogát fogunk írni az 5....

HELP! Dogát fogunk írni az 5. szlaosztályból. és az a feladat: h a tv. Miket sorol ide, valamint mindegyikre 3 példa?

Figyelt kérdés
na most én megakadtam, mivel mind a könyvben, mint pedig a neten másfajta felsorolás van :/ Tudnátok nekem ebben segíteni, h akkor most mik is tartoznak pontosan ide ill., 3példét?

2012. nov. 11. 21:15
 1/7 anonim ***** válasza:

anyagktg (benzin, áram, irodaszer, alapanyag stb)

igénybe vett szolgáltatások (bérleti díj, irodai szolgáltatás, egyéb szolgáltatás, őrzés védés stbb)

egyéb szolgáltatások (hatósági díjak, bankktg stb)

bérköltség (bérköltség)

személyi jellegű egyéb kifizetés (megbízási díjak, betegszabadság, reprezentáció stb.)

bérjárulékok (szociális hozzájárulási adó, egészségügyi hozzájárulás régebben nyugdíjbiztosítási és egészségbiztosítási alap, szakképzési hozzájárulás stb)

értékcsökkenés (értékcsökkenés, kisértékű eszközök leírása, immateriális javak écs, ingatlanok écs stb.)

Saját termelés állomány változása (STK) (készletre vett befejezetlen termelés, annak visszaírása felhasználáskor, saját rezsis beruházás, annak visszairása aktiváláskor stb.

2012. nov. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Számlatükör ismerős?
2012. nov. 12. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Uh nagyon szépen köszönöm

És igen ismerős, csak nem találtam sehol

2012. nov. 12. 08:21
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]


Úgy érted, elveszett a google-d?

Vigyázz arra, hogy a barátodat soha ne veszítsd el!!!!

2012. nov. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nahát a szlatükröt nem is kerestem a google-ben :D köszi :)
2012. nov. 12. 15:45
 6/7 anonim ***** válasza:
És a doga összejött?
2012. nov. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
még nem írtuk meg :)
2012. nov. 13. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!