Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Utánna lehet annak nézni...

Utánna lehet annak nézni valahol, hogy a munkáltatóm bejelentett-e, fizetett-e utánam járulékot a novemberi hónapban?

Figyelt kérdés
2012. dec. 26. 17:31
 1/5 anonim válasza:
Például a társadalombiztosítónál.
2012. dec. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, régebben volt már ilyen "nyügöm" Az volt a válaszuk, hogy nekik nincs ilyen szolgáltatásuk, hogy megmondják mi a helyzet menjek az apehhez ők ugyanezt mondták.
2012. dec. 26. 18:06
 3/5 anonim ***** válasza:

ügyfélkapun meg tudnád nézni.Az önkormányzaton lehet intézni és csak net jelszó kell hozzá.


[link]

2012. dec. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
38%
Meg tudják nézni!Csak rohadtul leráznak.Van nekik éppen elég dolguk gondolják.Kicsit akaratosnak kell lenni.Én is megnézettem már a tb-nél.
2012. dec. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

2 különböző dologról beszélsz.

Azt, hogy bejelentett-e, meg tudod nézni ügyfélkapun keresztül a TAJ szolgáltatásokban a biztosítási jogviszony menüpontban (feltéve, hogy nem egyszerűsített foglalkoztatással dolgoztál, mert az nem eredményez biztosítási jogviszonyt.)

Azt, hogy befizette-e a járulékokat utánad, nem tudod megnézni.

Azt, hogy milyen járulékadatokat jelentett rólad a NAVnak, szintén ügyfélkapun keresztül tudod megnézni az EBEV szolgáltatásokban a járulékadat kivonatban. Feltéve, ha éppen rendesen működik a rendszer, mert elég sokszor van probléma vele. (a múltkor még azok az adatok is eltűntek amik már régebben láthatók voltak)

Most pl. az augusztusi az utolsó hónap amit megjelenít (most kérdeztem le, és biztos, hogy rendezve van a járulék, mert a könyvelőcég bevallása alapján én utaltam)

Ügyfélkaput bármelyik okmányirodában vagy kormányablaknál nyithatsz.

2012. dec. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!