Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Mi számít lejárt esedékességű...

Cadik kérdése:

Mi számít lejárt esedékességű köztartozásnak? TB járulék munkanélküliség esetén 5 hónapja de nem kaptam semmilyen levelet, hogy menyit meddig és hova kéne fizetnem.

Figyelt kérdés
Tehát kérdésem nekem van-e lejárt esedékességű köztartozásom ha 2012.szeptembertől nincs munkám és nem fizetik utánam a TB-t és én sem fizettem be. Nem kaptam levelet, hogy hova kéne ezt befizetnem és menyit. Egy pályázatnál pedig az az egyik feltétel hogy ilyen ne legyen. Szerintem amiről nem kaptam tájékoztatást az nem lehet ilyen vagy tévedek?

2013. jan. 29. 14:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Attól mert per pillanat nincs nyoma még lehet, az eü szolg járulékra be kellett volna jelenetkezned, ők nem fognak megkérni erre. Önadózás, önbevallás van....
2013. jan. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, sajnos, önbevallás van.

Önként és dalolva kellett volna menned bejelentkezni az adóhatósághoz erre az egészségügyi szolgáltatási járulék fizetésre. Ez kötelező annak, akinek nincs semmilyen biztosítási kötelezettséggel járó jogviszonya.

Rendezni kéne, nehogy később évekre visszamenőleg bevasalják Rajtad a sok-sok százezret.

2013. jan. 30. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 robetko ***** válasza:
Ha szeretnéd privátban segítek!
2023. márc. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!