Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Elévülhet az apeh tartozás?

Rena0724 kérdése:

Elévülhet az apeh tartozás?

Figyelt kérdés

4 évvel ezelőtt megbüntettek, mert nem adtam nyugtát. 25 ezer forintra büntettek és azóta màr van rajta némi kamat is. Most kb

35 ezer forint. A 4 êv alatt több felszólítást is kaptam. Elévülhet ez a büntetés 5 év után



2013. jan. 31. 07:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A helyedben én várnék... az én bírságom is 25ezer volt.Vártam rendesen, most 60-ról jött a felszólítás! na, most befizetem..ez a tandíj.Mert tandíj az van...
2013. febr. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Őt is megbüntették és engem is. Nyugodjatok meg, ki lesz fizetve. Nekem tesztek itt megjegyzéseket pedig 35ezerről van szó, nem milliókról. Már bánom hogy feltettem ezt a kérdést. A holttest elásás pedig úgy gondolom egy kicsit eltúlzott példa. A többieknek köszönöm a segítséget. Szép napot
2013. febr. 2. 15:55
 13/13 anonim ***** válasza:

"Nekem tesztek itt megjegyzéseket"


Bocsánatot kérek, ismeretlenül valóban ítélkeztem, pedig csak félinformációim voltak. De ha egy rossz szándékú adócsaló lennél, akkor sem lenne semmi közöm hozzá, jobb lenne, ha a magam dolgával foglalkoznék csak.


Jobban bele kellett volna magamat képzelni a helyzetedbe, és valóban hasznos választ adnom...


Sajnálom, hogy ilyen helyzetbe kerültél, és szégyellem magam, azokért, amiket írtam.


Ha segíthetek a 35ezerrel, szólj, tudom, hogy az komoly pénz egy fizetésből élőnek!

2013. febr. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!