Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » 1253-as űrlap főlapján találha...

1253-as űrlap főlapján található 5-féle bevallási mód közül melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

Tavaly december óta van munkaviszonyom, így a decemberi hónapra kell bevallást készítenem. Ám magánszemélyként van adószámom, még régebben kellett kérnem őstermelői tevékenységhez.

Amikor töltöm ki a nyomtatványt, és választok az 5 lehetőség közül, akkor ha beírom az adószámom, nem engedi a 3-as opciót bejelölni, (szerintem nekem azt kellene bejelölni), mivel van adószámom. Ha kitörlöm az adószámom, akkor sem engedi a 3-as opciót, csak az ilyen evás, meg őstermelői tevékenységből származó jövedelem bevallást, az 1. opciót sem hinném, hogy nekem az kellene, hiszen az is evás, én meg simán csak munkavállaló vagyok. Számomra melyik lenne a megfelelő opció?


2013. febr. 10. 16:41
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!