Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Milyen tevékenységi körbe...

Milyen tevékenységi körbe tartozik egyéni vállalkozóként a (számítógépes) grafikus? Mi a TEÁOR-száma?

Figyelt kérdés
A kormányablaknál azt az információt kaptam, hogy 749001- egyéb szakmai, tudományos, műszaki tevékenység, és ennek alapján nem szükséges hozzá végzettség. Ez valóban így van?

2013. febr. 11. 13:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az egyik egyéni vállalkozóm pont ezt csinálja és az alábbi tevékenységi köröket találtuk neki:


620901,Egyéb számítástechnikai tevékenység

620103,Weblap tervezése (webdizájn)

620104,Számítógépes programozás m.n.s.

741001,Divattervezés, formatervezés, grafika, kirakatrendezés

749001,M.n.s. egyéb szakmai, tudományos, műszaki tevékenység

900301,Egyéb alkotó tevékenység m.n.s.


Ezek szerintem amik kvázi lefedik a grafikai tervezést, ezért javaslom mindegyiket felvenni ha ezt a tevékenységet szeretnéd folytatni.

Magához a tevékenység végzéséhez valóban nem szükséges végzettség.

2013. febr. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a választ! Az ember itt többet megtudhat, mint a kormányablaknál!
2013. febr. 13. 09:01
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szívesen. Sajnos nagyon sok rossz és téves információt is kap az ember, szóval jó, jó, csak óvatosan. (válaszoló voltam)
2013. febr. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Egyetértek. Sajnos nem ez az első alkalom, hogy a hivatalban nem tudnak segíteni.
2013. febr. 16. 10:10
 5/5 A kérdező kommentje:
De persze máshol is kaphat téves információt az ember. Szóval köszönöm!
2013. febr. 16. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!