Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Honnan tölthetem le a háztartá...

Honnan tölthetem le a háztartási alkalmazott bejelentésére szolgáló nyomtatványt?

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy a [link] oldalról,de nekem pontosabb link kéne,mert nem találom.

2013. febr. 14. 22:30
 1/7 anonim ***** válasza:
A nyomtatványok menüpontban van kereső, ott keress rá.
2013. febr. 15. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi,nem találom. :(
2013. febr. 16. 00:37
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]


Ne csak a nyomtatványt, az alatta levő sorból az "aktív-sugót" is töltsd le, az a kitöltési útmutató, ha a kitöltés során megakadsz, az segít.

2013. febr. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi,és a nyomtatványt honnan tölthetem le?Mert olyan menüpontot nem találok.
2013. febr. 16. 10:51
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyem a zúzádat!

Ami linket felraktam neked, ott egy kicsit tekerd már ugyan légyszi az egeret egy kicsit lentebb, ott van a nyomtatvány: Jáwa-Webbstar akármi, arra katt. és meg is indul a letöltés.

Majd ha az kész, akkor az alatta levő Jáwa-sugó akármire katt, és a kitöltési útmut. letöltése is elindul.


Persze, előtte az alap-prgramot, az Abev-Jáva bevallás-készítő programot is le kell töltened, ha még az asztalodon nincs fent. Ha fent van, de régen használtad, akkor legelőször kezdd el annak frissítését, különben az új nyomtatványok letöltése nem biztos, hogy sikerülni fog.

2013. febr. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm. :) Megtaláltam.
2013. febr. 16. 13:37
 7/7 anonim ***** válasza:
Heuréka! :)))))
2013. febr. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!