Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Pályakezdő vagyok, és szeretné...

Pályakezdő vagyok, és szeretnék egyéni vállakozó lenni, fodrászként dolgozni, érdekelne hogy hogyan tudnék belekezdeni? Mennyi pénzre lenne szükségem? És van e valami támogatás?

Figyelt kérdés
2013. márc. 11. 21:09
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


Itt egy támogatás, olvass utána, tavaly talán még úgy volt,hogy vállalkozás indításához 2 millió támogatást kaphatsz, de vállalni is kell, hogy 3 évig önfoglalkoztató leszel minimum és fizeted a járulékot, illetve a másik, ha elindítod,utána fél évig kapod a minimálbért,és fizetik helyetted a járulékot, vagyis így van időd beindítani a boltot.


Ha pénz kell, abban talán tudok segíteni, én is szeretnék nyitni vmit, bár még nem döntöttem. Sztem egy 4-5 millióra szükséged lehet,attól függően,hogy hol csinálod (vidék-főváros, belváros-külváros), veszed,vagy bérled a helyiséget stb..

2013. márc. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod !! Vidéken szeretnék és egyenlőre csak bérelni.
2013. márc. 13. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!