Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Hogyan kell intézni a lakáskia...

Hogyan kell intézni a lakáskiadáshoz a számlaképességet?

Figyelt kérdés
Számlával szeretnék kiadni egy lakást és ehhez kellene az APEH-től adószám(?). Mi a folyamata annak hogy tudja számlát kiállítani az albérlőnek? Előre is köszi ha valaki segítene!
2009. szept. 16. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Az Apeh honlapról le tudod tölteni a nyomtatványt, azt kitöltöd, és beviszed az Apeh-hoz. Arra készüljél, hogy nem egyszerű kitölteni... :S Én is sokat szenvedtem vele. Most hirtelen a számát sem tudom megmondani sajna...

Utána megkapod az adószámot, és veszel egy számlatömböt az írószerben, és ennyi.

2009. szept. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a segítségedet!
2009. szept. 16. 21:27
 3/4 anonim ***** válasza:
azért nem olyan bonyolult az.. 09t101 ha jól tudom, apeh honlapról keret progival együtt tölthető. ha van ügyfélkapud, akkor azon át is beküldhető, egyéb esetben megcsinál kinyomtat aláir és beposta, vagy személyesen. Ha valami nem megy, nem világos, akkor privi emailban megpróbálok segiteni. Irj oda.
2009. szept. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nagyon szuper, köszi! Telepítettem a progit, meg a nyomtatványt, kereslek ha lesz valami kérdés!!
2009. szept. 17. 13:24

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!