Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Aliexpress.com-rol rendelnék....

Radirr kérdése:

Aliexpress.com-rol rendelnék. Adózás?

Figyelt kérdés

Rendelnék egy média lejátszót. Úgy 30 ezerbe kerül. Erre ha jól olvastam rá jön a 3-12%-os VÁM és a 27%-os adó is?

Illetve mi van ha készülékkel gond van? bukó?

Félek bele vágni egy ilyenbe, csak az a baj hogy az itthoni piac nagyon karcsú ebbe a kategoriába :(



2013. márc. 23. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha sima postával küldik el neked akkor úgyis 12$ gift lesz a megjelölés. Vagy kb. 50% esélyed van, hogy simán kihozza a postás és annyi. Vagy fizetsz 27% áfát.


Ha gond van akkor vissza kell küldeni kínába a terméket és garizzák.

2013. márc. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
DHL Hozza ki azt mondta. Lehet 50-50% Hogy kell e fizetnem a 27%-os áfát? :D
2013. márc. 23. 20:55
 3/5 anonim ***** válasza:

DHL-el magasabb az esélye.


Viszont minek kérsz DHL-t? kb 25$ felárat jelent (cserébe max 1 hét 2-3 helyett) és majdnem biztos, hogy vámolják.

2013. márc. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem én kértem ők küldik így és benne van az árban. De azt mondják minden benne van ebbe nem kell utólag semmiért fizetnem.
2013. márc. 24. 19:33
 5/5 pukk3 válasza:
55 napja rendeltem egy pólót.Ma megjött,örültem,de jó,mondom magamban meg lehet bízni a kínaiakban.Erre felnyitom a csomagot és egy fehér abrosz van benne!lol..soha többé innen,az ebay jobb.
2013. ápr. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!