Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Üzletőkötői egyéni válallkozói...

Üzletőkötői egyéni válallkozói igazolványt szeretnék kiváltani. A nyelvvizsgadíját elköltségelhetem?

Figyelt kérdés
diploma kell hozzá hogy egyedül köthessek biztosítást diplomához meg kell a nyelvvizsga..szóval sztem nem lenne hülyeség...
2009. szept. 23. 22:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom jól értelmezem e: Ha az üzletkötőihez diploma kell, az egyéni vállalkozói igazolvány kiváltásához ugye végzettség, és a végzettséged csak akkor lesz meg ha megcsinálod a nyelvvizsgát.... ha jól értem előbb lesz kiadva a pénz a nyelvvizsgára, mint sem kiváltanád a vállalkozóit. Ez esetben nyilván nem számolható el egy nem létező vállalkozáshoz költségként ez sem, és más sem.
2009. szept. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Viszont ha már van igazolvány, és utána mennél nyelvvizsgázni, én mint elszámolnám, mivel a tevékenységed folytatásához szükséges költségnek minősülhet.
2009. szept. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem válaszolóval.
2009. szept. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
vállalkozóim lehet nélküle..de egyedül nem köthetek üzletet mig vézettségerm vagy akéármilyen diploméám nincs..
2009. szept. 24. 16:51
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor mire váltod ki a vállalkozóit? Tb-t az első naptól kell fizetni ha nincs főállásod, és nem vagy nappali tagozatos diák.
2009. szept. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
jaj de alaposak vagytok:) napppali diák vagyok, emellett nyár óta dolgozok, de pénzt addig nem kaphatok mig a vállalkozóit ki nem váltom, és egyedül üzletet sem köthetek csak a vezetőmmel akinek van ehhez képesítése, ahhoz hogy egyedül köthessek,kell képesítés hogy akármilyen diploma....
2009. szept. 25. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!