Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Az adóbevallásos papírjaimat...

Az adóbevallásos papírjaimat kedden személyesen bevihetem a NAV-hoz?

Figyelt kérdés
Postán már nem tudom feladni, hogy odaérjen keddre.
2013. máj. 18. 10:02
 1/5 anonim válasza:
Azt hallottam hogy kedd éjfélig fel lehet rakni postára de szerintem személyesen is beviheted
2013. máj. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi
2013. máj. 18. 10:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem 20.-án éjfélig lehet potára adni, az pedig hétfő lesz, tehát nem az a lényeg,hogy keddig oda érjen hanem ,hogy 20.-ás éjfélig a postára kerüljön.Személyesen is be lehet vinni én is úgy adtam be tavaly, csak nem tudom ott meddig van a határidő.
2013. máj. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A határidő május 21-e. Azaz május 21-e éjfélig kell postára adni vagy elektronikusan elküldeni. (20-a ünnepnap nincsenek nyitva posták)


Amúgy a kitöltési útmutató 2. oldala.


"Más esetekben 2013. május 21-e az adóbevallás benyújtásának és a megállapított adó megfizetésének a végső határideje."

2013. máj. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2. vagyok, elfelejtettem,hogy héfő ünnep nap lesz, tiszta h_lye vagyok, így persze a 21.-ke éjfél a postára adási határidő.Még jó,hogy nem mindenki ilyen feledékeny mint én :).
2013. máj. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!