Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Egy NAV vizsgálatnál mire...

Egy NAV vizsgálatnál mire kell számítani? Berendeltek utólagos ellenörzésre, de fogalmam sincs miért. Az adott évben gyesen voltam, semmi egyéb jövedelmem nem volt.

Figyelt kérdés
2013. máj. 18. 14:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Engem már kétszer berendeltek, egyik évben azért, mert túl nagynak találták a visszaigényelt összeget.

Az összes igazolást, papírt vinni kell. Átnézték, megállapították hogy jogos, írtak egy jegyzőkönyvet és kész.


A másik esetben rossz helyre írtam egy számot. Bementem, mondták, hogy elbaltáztam, de ez olyan, hogy ők nem javíthatnak bele. Átírtam, pecsét, aláírások hogy javítva lett és ennyi.


Szóval lehet, hogy csak elrontottad és javítani kell, ha pedig visszaigényeltél vagy bármi más, akkor megnézik, hogy jogos-e.

2013. máj. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!