Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Most készült el a bevallásom....

Most készült el a bevallásom. Nincs csekkem, és fizetnem kell. A befizetésnek is május 21 a határideje? Max.3 nap múlva lesz csekkem.

Figyelt kérdés
2013. máj. 21. 00:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, a befizetésnek is.
2013. máj. 21. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen.

vagy átutalsz.


Én egyik évben 1 nappal később adtam fel a csekket (40 ezer volt a fizetendő adó), késedelmi kamatot nem számoltak fel, mert nem lett volna nagy összeg. Viszont kaptam egy levelet, miszerint a felajánlott 1%-ot nem annak a szervezetnek adták amit megjelöltem, mert annak a feltétele az adó időben megfizetése, tehát olyan volt, mintha nem rendelkeztem volna az 1%-ról.

2013. máj. 21. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Utaláshoz kell valami saját kód, vagy csak simán a számlámról utalok a Navnak, bár még számlaszámát sem tudom. Ma mindenképp próbálom hívni őket, de nem nagyon bízom benne, hogy sikerül elérni őket. Még egy kis infó jól jönne.
2013. máj. 21. 06:02
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Utalásnál:

A jogosult neve: NAV SZJA beszedési számla

A jogosult száma: 10032000 - 06056353

Közlemény rovatba írd be a saját 10-jegyű adóazonosító számodat!

2013. máj. 21. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2013. máj. 21. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!