Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » A NAV-os folyószámlámra a...

A NAV-os folyószámlámra a 103-as szeméyli jövedelemadó felvezetésre került, viszont hiányként jelenik meg, miért?

Figyelt kérdés
Önadózó vagyok. 209-es Szeméyli jövedelemadónál ott a pénz, csak nincs átvezetve, így hiány. A bevallás tehát beérkezett, csak lassan mozgatja át a rendszer? Köszönöm!
2013. máj. 22. 21:04
 1/7 A kérdező kommentje:
290-es személyi jövedelemadót akartam írni.
2013. máj. 22. 21:05
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha egyik folyószámláról a másikra szeretnél átvezetni, arról neked kell rendelkezned a 17-es nyomtatványon. A Nav ugyanis nem gondolatolvasó, nem tudja kitalálni, hogy mi a célod egy folyószámlán mutatkozó többlettel
2013. máj. 24. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget!


Az nem gond, ha a bevallási határidő után lesz átvezetve? Az összeg pozitívban most is a folyószámlán van. Köszönöm!

2013. máj. 24. 11:51
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor rendelkezel róla, amikor szeretnél, viszont jobb minél előbb, mert ahol hiány van, ott ketyeg a késedelmi pótlék.
2013. máj. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor is ha egyébként összességében a folyószámla enyhe mínuszban van?
2013. máj. 24. 17:51
 6/7 A kérdező kommentje:
pontosabban enyhe pluszba, csak elírtam.
2013. máj. 24. 18:07
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, akkor is.
2013. máj. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!