Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Angliai adózás. Lesz valami...

Angliai adózás. Lesz valami következménye ennek? (többit lent)

Figyelt kérdés
Angliában dolgozom, 21 évet nem töltöttem még be, és nem vonnak taxot a fizetésemből, csak az NI-t de az még csak ideiglenes szám, és új adóév kezdődött de nem vontak semmit még... igaz 5000 fontot nem haladta még meg a keresetem, mivel nemrég kezdtem csak.. de akkoris új adóév kezdődött. Lehet ebből nekem bajom, esetleg utólag kiszámlázzák majd a taxot?:S
2013. máj. 30. 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem self employed vagy, akkor neked semmi dolgod az adóval.
2013. máj. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én is így gondoltam, de azért jobb ha vki megerősíti, köszi ;)
2013. jún. 2. 02:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért azt ne feledd hogy ha valami miatt kevesebb adót fizettél be (akár a munkáltató vagy éppen az adóhivatal miatt) és ez valahogy kibukik akkor azt behajtják rajtad.
2013. jún. 8. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
azt hiszem vagy 7500 -9500 font korul keresel, akkor adomentes vagy. En 8200at keresek, nem adozok csak NIt fiztetek es azt is eleg keveset. Ha ennel tobbet keresel es nem vonnak le adot, azonnal szolj, mert akar 3000 fontra is megbuntethetnek azon felul, hogy ki kell fizetned az elmaradasodat.
2013. jún. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!