Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Hol tudok utána járni hogy be...

Feco975 kérdése:

Hol tudok utána járni hogy be vagyok e jelentve Németországba?

Figyelt kérdés
Egy Német cégnél dolgozom lassan 2 éve, tehát a tavalyi év teljes év, és csak kintről kapok pénzt tehát nem magyar cégtől vagyok kint de nem kell adóbeválást készítenem ezt mondja a cég mert egy olyan kategóriába vagyok amelyekbe nem kell, nem tudom létezik e ilyen Németeknél vagy kamu, ezt szeretném kideríteni hogy egyáltalán be e vagyok jelentve, nehogy meglepődjek hogy majd nyugdíjat sem kapok kintről később, nincs adókártyám és adószámot sem tudok, ha valaki tud valami infót ezzel kapcsolatba segítségét kérem.
2013. jún. 18. 22:02
 1/1 anonim válasza:
Annyit biztosan tudok neked mondani, hogy két féle verzió van. Vagy te intézed az adóbevallásodat vagy a cég. Ha, a cég intézné, akkor nyilván valóan te is tudnál róla. Mert adószámot stb megkellet, hogy adj. Így, hogy nem kértek semmit, nem mondtak semmit ezzel kapcsolatban. Erősen az jön le nekem, hogy nem vagy bejelentve. Olyan pedig nincs, hogy nem kell. Mert mindenhol adózni kell!
2013. jún. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!