Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Hogy működik az adó visszaigén...

Hogy működik az adó visszaigénylés?

Figyelt kérdés

Férjem kap vissza az adójából,de hogyan?Küld a NAV majd levelet,hogy mennyi és hogy hova szeretnénk visszakapni?Mennyi idő mire visszakapjuk?Még sosem kaptunk vissza.

Előre is köszi a segítséget


2013. jún. 24. 22:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Csináltatok már valaha adóbevallást, vagy egyáltalán hallottatok már arról, hogy van egy ilyen?!?!?
2013. jún. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Istenem,de hülye vagy?!Szted honnan tudon hogy kapunk vissza?Csak onnanan,hogy kész a bevallás,nem?Vagy te honnan tudtad meg,hogy 0,vagy kapsz vissza,vagy fizetsz?
2013. jún. 25. 00:19
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha megnézel egy adóbevallást, azon rajta van, hogy hogyan kéred vissza. Vagy postán kiküldik a megadott címre, vagy átutalják a megadott bankszámlára.

Bocs, de a kérdésből inkább az derült ki, amire rákérdeztem.

2013. jún. 25. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Már bocs kérdező, de a kérdésedből tényleg nem az tűnik ki, hogy láttál már adóbevallást....

Azt tudjátok, hogy kap vissza, de azt nem, hogy mennyit? Írja a bevallás a pontos összeget. Különben a nav is honnan tudná, hogy mennyit kell kiutalnia?

És azt is a bevallásban kellett kikötni, hogy postai kézbesítéssel vagy pedig banki utalással kéritek vissza.

Amúgy meg beérkezéstől számítva kb. 30 nap mire indítják a pénzt. Ha határidőre feladtátok a bevallást, már meg kellett volna kapnotok a pénzt.

2013. jún. 25. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Sziasztok! És hányadik pont jelzi azt, hogy az az összeg az, amit vissza kapsz?
2013. jún. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
C oldal 70. sor.
2013. jún. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok!A franc figyelte,hogy mi van rajta meg mi nem,eddig mindig csak aláírtam és kész.Most az lett gyanús,hogy a Férjem nem kapta meg a másodpéldányt sem,és még a pénzt sem.Mi tudtuk,hogy kell hogy valamennyit visszakapjunk,és no lám tegnap Ő értement a papírért és nullás volt.Ki sem volt töltve,hova vagy hogyan kéri vissza.Erre ma én elvittem az én könyvelőmhöz és kiderült hogy valamu nem volt figyelembevéve és így majdnem úszott több 10.000forintunk.Rendes volt a könyvelőm,mert csinált egy másikat.Micsoda könyvelők vannak.Vigyázzatok nagyon.Azért írtam le,hogy ti is figyeljetek!!!!!
2013. jún. 26. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!