Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Mire számíthatok ha adtam...

Mire számíthatok ha adtam nyugtát, és az ár is pontos volt rajta, rendesen visszaadtam, csak nem pecsételtem le és a dátumot is így írtam 06.21 . nem írtam ki hogy 2013. 06.21, és a cég adóazonosítója hiányzott a nyugtáról. Mire számíthatok?

Figyelt kérdés
2013. jún. 29. 08:52
 1/1 NonNomen válasza:
A mi nyugtánk 2. példányáról csak a dátum hiányzott ebből 50.000 forint birság lett ha viszont hiányzott a cég adat akkor elvileg nem létező a nyugta, az aláírásod esetleg még bizonyíték. második példányt pecsételd és egy papiron át koppints egy évszámot igy ha az 1 példány tulajdonosa hisztit csap akár már ki is lehet magyarázni vagy tagadni
2013. júl. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!