Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » A telefon kihozása? (megy a kéz)

A telefon kihozása? (megy a kéz)

Figyelt kérdés
Szóval van egy haverom aki most jóban lett egy elég rossz arcal..Ő azt mondta neki,kikéne hozni egy telefont kezdő részlettel,amit tripla áron eltud adni...haverom mikor kihozta írnának egy adásvételit a gyerekkel és onnantól már csak a gyerek túlajdonában lenne a telefon meg amit fizetni kell utánna..ezután ő eladná tripla áron(ami a rendes káártyás ára)a telefont,ezután hogy megvan a pénz írna még1 adásvételit egy hajléktalannal potom pénzért,így mindenkinek van haszna csak a hajléktalanna ekkor mi történhet???haverom most van itt megkösznném a gyors válaszokat!!!
2013. júl. 13. 18:37
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
ja és hacveromnak lenne még egy olyan kérdése hogy ő így lebukhat???
2013. júl. 13. 18:38
 2/11 anonim ***** válasza:
Valami átrázás tuti van a dologba.
2013. júl. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%

Ez már sántít. Azt ajánlom hogy a barátod ne kezdjen bele ebbe az üzletbe ha csak nem akar magának adósságot.

Így szedik ki az emberekből ezek a surmók a pénzt.

2013. júl. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

elvileg az benne a csalás,hogy a hajléktalannra marad minden adósság,mert papír szerint az ő tulajdona lesz a telefon..

Tehát miután haverom kihozta a telefont,(mert a"rossz arcnak" már van 5 a nevén ezért nem hozhatki)ezután egyből írnak adásvételit a rossz arc nevére és a rossz arc eladja vmi ismerősének tripla áron mint amennyiért kilett hozva,ekkor kifizeti haveromat,és elválna utjaik...ezután aztmondta a rossz arc,hogy egy hajléktalannak ad potom pénzt(4-5ezret)ezért szerencsétlen hajléktalan megírja az adásvételit amivel magáravállalja a telefon tulajdonát..

ekkkor a rossz arc elintézi apapírügyeket ott ahol felvette haverom a telefont...


De ez azért elég nagy csalás nem???meg emberségbőlis egyes a hajléktalanra nézve...

Dehát haveromat nemérdekli...lehet ebből ezután problémája...mondjuk nagy adosság?

2013. júl. 13. 18:58
 5/11 anonim ***** válasza:
Ne légy már ilyen hiszékeny. "mert a"rossz arcnak" már van 5 a nevén ezért nem hozhatki" aha, szerintem az egész csak egy nagy etetés, és aki ebben meg fogja ütni a bokáját, az a haverod lesz...
2013. júl. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%
Ez az adósság a haverodon maradna, tökmindegy milyen papírokat írogat a rosszarcú, ez csak duma.
2013. júl. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%

Gondolom hűségidős a cucc ha a haverodnak kell a pénz minek seftel még egy 3. emberrel? kihozza a telefont majd beviszi egy telefonos boltba vagy valahol kiírja h eladó garis bontatlan minden amit bukik az 2 évig nem vehet előfizuhoz telefont amit nyer az a különbözet a számlás meg a kártyás között ha részletre veszi azt ugyanúgy fizetnie kell

hiába szarakodik szerződéssel a boltba a papírokon az ő neve van nem a csövesé

te sem adhatod el a kábeltv előfizetésed a szembeszomszédnak

2013. júl. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

A haverod tartozna a mobilszolgáltatónak. Az mindegy, hogy a telefon utána kié, a haverodé marad a tartozás és a részletfizetés.

Maximum akkor lenne lehetséges, hogy a tartozás másra szálljon, ha ehhez a mobilszolgáltató hozzájárul. És nyilván nem fog, mivel neki nem mindegy, hogy ki tartozik.


Nyilván, ha én tartozom neked pl. 1 millióval, akkor nem lehet olyat csinálni, hogy írok egy papírt a csövessel, és akkor mosom kezeimet, hogy hajtsd be a csövesen. Ez nem így működik!

Te pedig nyilván nem engednéd meg, hogy a tartozás a csövesre szálljon, hiszen tiszta sor, hogy ő sosem tudná megadni. (Míg én mondjuk esetleg milliárdos vagyok)


Azért ne gondold, hogy a törvényalkotók hülyék!

2013. júl. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Na akkor szerintem megyünk azt jól pofánverjük azt a köcsögt.....:D

mind1 talánrájttmárhogy hülyeség lenne.

Ksznm a válaszokat!! megy a zld mindenkinek!

2013. júl. 13. 19:22
 10/11 anonim ***** válasza:
A haverodon veri le a mobil szolgáltató, mert ebben fenál az előre megfontolt szándék, tehát szerintem semmi a szerződés.
2013. júl. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!