Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Valaki küldene egy üres...

Valaki küldene egy üres bescannelt jelenléti ívet a Rébusztól?

Figyelt kérdés
Nagyon hálás lennék érte :3

2013. júl. 26. 13:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Az milyen ?
2013. szept. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
úristen ha nem tudod minek kommenteltél? csak kérdem.
2013. okt. 19. 16:42
 3/10 anonim válasza:

TALÁN azért kommentelt, hogy megkérdezze mi az ????


Ez akkora baj már ebben a Ki**szott világban , hogy valaki megkérdez valamit amit nem tud ,egy ismeretlen embertől ?

OFF-oltam-Igen !!!!!!!!!!!!! ;)

2013. okt. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Egy másodperc lenne ráguglizni :)):)))) igen, manapság az a probléma hogy segghülyék az emberek. És nem tesznek ellene. Én se kommentelek oda random kérdésekhez hogy most mi az amiről ír. Nyilván ahhoz írok amire tudom is a választ. Vicc.
2013. okt. 22. 23:50
 5/10 anonim válasza:

Akkor ennyi erővel, kedves, legyél szíves te is akkor beírni a google-ba, hogy jelenléti ív .

Naa ?

"Egy másodperc lenne ráguglizni :)):)))) "


Nálam nem ezért hülye, ostoba egy ember, mert megkérdez valamit amit nem tud, érdeklődik,....

Hanem mert le sem sz*rja, és nem is hajlandó érdeklődni adott dolog iránt,és ezért ostoba.


HÜLYE - relatív szó.

Most rád is igaz lehet.

Sőt rám is .

Ez a helyzettől függ, meg , hogy mi van (hány tanulással töltött év van) mögötted.


Mondjuk azt inkább, nem vagy tanultabb mint.... XY-n.

Nem vagy még olyan tapasztalt mint ......


Szóval, mert valaki nem tud egy adott dolgot, és megkérdezi AZ MÉG NEM HÜLYE.

Az aki ezt gondolja róla, az már annál inkább lehet...

Tudod és, ha ő a te szavaidból akarta volna megtudni, hogy mi ez a jelenléti ív, akkor az már baj ??

(esetleg azért mert neked fingod sincs róla valójában mit keresel ???)


"Én se kommentelek oda random kérdésekhez hogy most mi az amiről ír. Nyilván ahhoz írok amire tudom is a választ. "


ITT már választ is kaptam arra, hogy Hülyébb vagy mint....... vagy inkább ebenguba.

De te nem olyan hülye, hogy hülye, (mert még fiatal, és nincs tapasztalata, még okosodik, fejlődik a szókincse, fogalomtára, elméje, gondolkodása), hanem te evidens vagy hülye.

Te azért nem kérdezel , mert igazából nem is érdekel, nem akarsz többet tudni.

Ha majd egy kitudja milyen társaságokba keveredsz, ember, emberek közé, aki majd beszél neked monoton valamiről, akkor persze te meg nem tudsz majd beleszólni a beszélgetésbe MERT " Te csak abba szólsz bele amit tudsz, nem kérdezgetsz random"

Szóval maradsz a kis 2cm-es szférádban.

A többi 2cm-nyi világú emberekkel.


GRATULÁLOK, az hülyézi le a másikat aki még ROSSZABB IS !!!

" Vicc"

----- remélem a számodra idegen szavakat ,kiguglizod, HA nem akkor maradsz a 2cm-es világodban, de ez már engem hidegen hagy! --------

*explicit*


[link] (Egy kis facilitáció)

2013. okt. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
jó sok időd lehet ha ennyit írogatsz oda ahova nem válaszolni jöttél :o de nem ér annyit hogy elolvassam, azért gratulálok, és szia.
2013. okt. 23. 19:07
 7/10 A kérdező kommentje:
ÉS nem, nem volt fent googlen, nyilván ott próbálkoztam először zsenikém.
2013. okt. 23. 19:08
 8/10 anonim válasza:

Szia !

Igen , ma sok időm volt, mivel még tinédzser éveimet élem :)

Én legalább annyira szántalak, hogy elolvastam az írásod.

Hát szerintem az ilyen hülye embereknek vannak az ügyfélszolgálatok, telefonszámok, e-mail címek ahova írhatsz,!

Márha legális a dolgod :)

2013. okt. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

* És még megjegyzem, nem tartott durván 3-4 percbe !

Jó estét !

- Most rövidebben is írtam, hogy az agykapacitásodat nehogy felülmúlja a mondanivalóm! ;)

2013. okt. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Arra nem gondoltál, hogy szimplán nem vagyok kiváncsi unalmas életed ezen darabkájára? Mert valószínű hogy idősebb vagyok mint te :) és ajánlanám hogy töltsd el hasznosabb dolgokkal a szabadidőd, mint hogy másokat kioktatsz. Hidd el, beválik, és máris egy boldogabb, teljesebb élet elé nézhetsz! Szióka.
2013. okt. 24. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!