Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Miért van az hogy a prostituál...

Miért van az hogy a prostituáltak feketén dolgoznak és így hirdetik magukat? Nem büntetik meg őket adócsalásért?

Figyelt kérdés

Nekem szakmám van, nem dolgozok drágán, de nem hirdethetem magam hogy munkát vállalok mert a vállalkozók feljelentenének.

Én a prostikkal ellentétben kb 1000ft-ot keresnék óránként nem pedig 10.000et.


2013. aug. 25. 16:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mert neked gondolom nincs akkora befolyásod, mint a striciknek!?
2013. aug. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Miért foglalkozol másokkal? Sosem érdekelt ki mennyit keres.
2013. aug. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Azért foglalkozok vele mert fekete munka és illegális.


Szegény hülyéket kihasználják és egy rakás pénzt tesznek el a semmiért mert a szex nem olyan fontos mint az hogy elmenj fodrászhoz, kifestesd a lakásod, vagy éppen vágass egy disznót.

2013. aug. 25. 16:34
 4/13 anonim ***** válasza:

"Én a prostikkal ellentétben kb 1000ft-ot keresnék óránként nem pedig 10.000et.


"


Kereslet-kínálat. Mindennek annyi az ára,amennyit kifizetnek érte. Kérj Te is 10.000 Ft-os óradíjat, meglátjuklesz-e munkád. Ha az ezredik prosti is kérhet 10.000 Ft-ot óránként,lehet,hogy még alá is becsüli az áru értékét.

2013. aug. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A prostikat is megbüntetik, és remélik hogy egyszer lesz majd rendes munkájuk hogy behajtsák majd rajtuk az adósságot.. De egy prosti sosem fog rendes munkában dolgozni, így magasról tojik a tartozásokra.. Végül is a legtöbb prosti meg sem éli a nyugdíjas éveit.. vagy egy totál leépült alkoholista drogos lesz belőle..
2013. aug. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Linkoln ***** válasza:
Én sem irigylem őket.. Nem sűrűn látom őket szép lakásban mercédesszel boltba járni...
2013. aug. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Ha élelmiszer adományokat kapsz és elfogadsz olyan szervezettől amit a szegény embereknek gyüjtöttek és nekik szántak, te meg nem vagy rászorulva de jóba vagy a gyüjtésbeli központ vezetőjével, az nem lopás? Szerintem lopás.
2013. aug. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Az okosabbak nem úgy hirdeti magukat hogy arra egyértelműen rá lehessen húzni hogy prostitúció. Többségük inkább társkereső hirdetést ad fel amiben azt írja hogy "nagylelkű partnerét keresi" vagy hasonlók. Akik meg prostikhoz járnak, tudják hogy ezek mit jelenteken.


Mivel a prostiknak kp-ban fizetnek, semmi nyoma nem marad a pénzmozgásnak, tehát ha nem látja a rendőr hogy a kucsaft átadja a pénzt aztán közösülnek, akkor nem lehet vele tenni semmit.


A közösülés önmagában nem bűncselekmény ahogy a pénzátadás sem. Csak a kettő együtt számít prostitúciónak.

2013. aug. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

és az nem zavar, hogy a fodrásznál, kozmetikusnál stb... nem kapsz számlát?


pf


valamint komolyan gondolod, hogy akik fizetős lányhoz járnak, azok szegény, szerencsétlen emberek?

mert szerintem senki nem kényszerítő őket.

2013. szept. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem kapok számlát de nem is dolgozik drágán a fodrász...
2013. szept. 3. 16:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!