Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Milyen végzettség kell hozzá?...

Milyen végzettség kell hozzá? Kell egyetemre mennem vagy OKJ-s vizsga is elég?

Figyelt kérdés
Könyvelő szeretnék lenni de nem tudom hogy milyen végzettség kell hozzá. Volt aki azt mondta hogy elég egy OKJ-s vizsga is elég de azt is mondták már hogy már egyetem kell hozzá.

2013. szept. 4. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Könyvelő? Hát egy közgazdasági érettségi nem árt hozzá. Akkor már képzett könyvelőnek számítasz.


Ha gazdasági vezető szeretnél lenni, akkor legalább mérlegképes könyvelői végzettség még kellene hozzá.

2013. szept. 5. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De mérlegképes könyvelői végzettséget hogy szerezhetem meg?
2013. szept. 11. 21:00
 3/4 anonim ***** válasza:

Vannak képző tanfolyamok. Sok helyen hirdetik. Azt, hogy most jelenleg milyen elővégzettség kell hozzá, nem tudom, az én időmben még elég volt egy sima érettségi.

Fizetős, és nagyon kemény tanfolyam...

2013. szept. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Nem probléma hogy kemény, bírom a gyűrődést
2013. szept. 12. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!