Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » A NAV miért nem adott ki...

A NAV miért nem adott ki nekem jövedelemigazolást, amikor nem adtam be tavaly jövedelembevallást, mert nem dolgoztam még sose. Viszont kellene nekem jövedelemigazolás, honnan szerezzem bE?

Figyelt kérdés
2013. szept. 18. 12:30
 1/4 anonim ***** válasza:
A helyzet az, hogy azért nem adott ki ilyet, mert nincs jövedelmed, tehát nincs mit igazolni! Ha olyan helyre kellett volna,mint pl. hitel, azt buktad, de ha valamilyen szociális ellátáshoz, akkor írj egy nyilatkozatot, hogy nem dolgoztál és nem volt jövedelmed.
2013. szept. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, szociális ösztöndíjhoz kéne, de csak a NAV-os jó. Most akor mit csináljak?
2013. szept. 18. 16:58
 3/4 anonim ***** válasza:

Én sem értem, hogy miért nem adott ki ilyet. "Nullásat" is lehet, tipikusan annak, akinek nem volt jövedelme.

Menjél vissza, és légy egy kicsit határozottabb. Mondd el, hogy Neked bizony szükséged van egy ilyenre, "bármilyen" is az...:)

Ne hagyd magad!

2013. szept. 19. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Adj be egy nullás szja bevallást. Azt nem tiltja semmi, és ha van bevallás van igazolás is.
2013. szept. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!