Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Mennyit kellene a főnökömnek...

Mennyit kellene a főnökömnek fizetnie utánam, ha a brutto fizetésem havi 150 ezer forint lenne?

Figyelt kérdés
az összes költségét szeretném tudni.Kérem csak szakértők válaszoljanak.A bérkalkulátor.hu-n már próbálkoztam, szerintem az egy nagy kamu.
2009. nov. 6. 07:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha jól számoltam akkor nekem 192.800 Ft-ra jött ki a munkáltató összes költsége.

A béred után kell fizetnie egészségügyi hozzájárulást (1950 Ft/hó), TB járulékot( 143.000 Ft-ig 26% az a fölé eső részre, ami esetedben 7000 Ft arra 29%), valamint munkaadói járulékot (143.000 Ft-ig 1% felette 3%)

2009. nov. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
De te nem biztos, hogy nettóban jobban jönnél ki. Azt ajánlom nézz utána a hatályos SzJA-nak.
2009. nov. 8. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!