Van ez a Testbirds. Hm?

Figyelt kérdés
Van ez a Testbirds c. internetes oldal, ahol tesztekért fizetnek. Érdekelne, hogy 14 évesen észt lehet e venni rajta. A fiam nagyon ért ezekhez, és szeretne benne részt venni. De sajnos egyikünk sem tudja, hogy szabad-e, ha szabad, akkor hogyan kell adózni. Segítséget kérnénk. :)

#internet #adó #NAV #tesbirds
2013. szept. 25. 16:43
 1/3 Linkoln ***** válasza:
83%
Ezek az apró pénzek interneten azt hiszem hogy adómentesek az ésszerűség határain belül. Talán 200ezer ft-ig.
2013. szept. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az ÁSZF-ben azt olvastam, hogy csak 18 évét betöltött, magyarországi állandó lakhellyel rendelkező személy regisztrálhat. Az már más kérdés, hogy a ti regisztrációtokkal ő is végezheti a munkát, de természetesen a ti bankszámlátokra fognak utalni. Egyébként tapasztalatom nincs még velük, de valós cég nem kamu.
2013. szept. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
14 vagyok, adómentes és fizetnek minden egyes tesztért. Nekem saját bankszámlámra jön mindig a pénz, amit tudok még, hogy német bankszámláról utalnak, és ez 1-2 ezer forintot mindig lekap, ezért csak 2 ezer forintnál nagyobb összegnél kérje csak a kifizetést!
2014. okt. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!