Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Ha 2010-től változnak az...

Ha 2010-től változnak az illeték szabályok, akkor melyik érvényes az alábbi helyzetben?

Figyelt kérdés

Karácsony előtt írnánk alá az adásvételi szerződést, de csak januárban fizetnénk. Ha jól tudom, csak a fizetés után kerül az ingatlan a mi tulajdonunkba.

Akkor a régi vagy az új szabály alapján fogják kiróni az illetéket?


2009. nov. 12. 13:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem az adásvételi aláírásának időpontja számít, egyébként meg az is fontos, hogy az új szabály milyen hatályú lesz, azaz milyen időponttól érvényes, de szerintem akkor is az adásvételi időpontját nézik majd.
2009. nov. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
2009-es szabályok vonatkoznak arra amit 2009ben írnak alá és nyújtanak be az adóhatósághoz!
2009. nov. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!